Hónap: 2017 január
I. Országos Hatvani Zeneiskolai Bach Fesztivál
A Kocsis Albert Zeneiskola és a Corelli-60 Zenéért és Gyermekekért Közhasznú Alapítvány 2017. május 18-án és 19-én első alkalommal rendezi meg az Országos Hatvani Zeneiskolai BACH Fesztivált.
A decemberi Hatvani Országos Zeneiskola Barokk Fesztiválunkhoz hasonlóan ismét minden hangszeres és énekes zeneiskolai tanuló számára az egyenlő esélyekkel való megmérettetés lehetőségét kínáljuk, ezúttal J. S. Bach műveinek előadása alapján. A verseny helyszínéül várhatóan a Grassalkovich-kastély díszterme-, az orgonisták részére pedig a Belvárosi Római Katolikus Templom szolgál.
A fesztivál hivatalos felhívását és a jelentkezési lapokat az alábbi linkekre kattintva tölthetik le.
ohzbf-17-kamarazene-zkr-jel-lap
HOZBF 2016. – A 2016. december 20-i nap eredményei
1. korcsoport | |
Név | Elért helyezés |
Falat Dorina | 3. helyezés |
Takács Bulcsú | 2. helyezés |
Örsi-Mizser Dávid | 1. helyezés |
2. korcsoport | |
Név | Elért helyezés |
Jancsó Benedek | 3. helyezés |
Orlik Laura | 3. helyezés |
Kim Naomi | 2. helyezés |
Pajor Olivér | 2. helyezés |
Arnóczki Áron | 2. helyezés |
Nagy Zsófia | 2. helyezés |
Szűcs Luca | 1. helyezés |
Farkas Gergő | 1. helyezés |
Kovács Ágota Csenge | 1. helyezés |
Székely Lea (fesztiválgyőztes) | 1. helyezés |
3. korcsoport | |
Név | Elért helyezés |
Végvári Dorottya | 3. helyezés |
Török Sámuel | 2. helyezés |
Bódi Anna | 1. helyezés |
Uzonyi Katalin | 1. helyezés |
Kamara | |
Név | Elért helyezés |
Újpesti Drexler-Török-Toldi Trió | 3. helyezés |
Debreceni Elek-Molnárfi-Rácz Trió | 3. helyezés |
Váci Molnár-Kerényi-Maller-Gregor Kvartett | 2. helyezés |
Telemann-Trió | 2. helyezés |
Fiori Musicicali | 1. helyezés |
Újpesti Drexler-Czombos-Botos Trió | 1. helyezés |
Frederich Chopin Zenei AMI Ifjúsági Vonószenekara (fesztiválgyőztes) | 1. helyezés |
HOZBF 2016. – A 2016. december 19-i nap eredményei
1. korcsoport | |
Név | Elért helyezés |
Uzonyi Katalin | 3. helyezés |
Molnár Fanni | 2. helyezés |
Fenyvesi Gabriella (fesztiválgyőztes) | 1. helyezés |
2. korcsoport | |
Név | Elért helyezés |
Bereczki Tünde | 2. helyezés |
Molnár Eszter | 2. helyezés |
Boda Richárd | 1. helyezés |
Nánási Ádám | 1. helyezés |
Jassó Gellért | 1. helyezés |
3. korcsoport | |
Név | Elért helyezés |
Fodor Gabriella | 3. helyezés |
Jonás Ámos | 2. helyezés |
Füleki Boglárka | 1. helyezés |
Kamara | |
Név | Elért helyezés |
Tory Eszter-Tory Anna Duó | 3. helyezés |
Egri Fodor-Koncz-Szalai Trió | 3. helyezés |
Hevér Vilma-Végvári Hanna Duó | 2. helyezés |
Prima Volta | 2. helyezés |
Fazekas Vonószenekar | 1. helyezés |
Egressy Régizene együttes(fesztiválgyőztes) | 1. helyezés |