1. korcsoport |
hangszer |
felkészítő |
iskola |
Fenyvesi Gabriella/Szabó Ágoston |
1. helyezés |
magánének/ magánének |
Simon Istvánné/Tuzson Hajnalka |
Miskolci Egressy Béni- Erkel Ferenc AMI/Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola AMI, Debrecen |
Fodor Bálint |
2. helyezés |
furulya |
Poljak Éva |
Király-Kőnig Péter Zenei AMI, Szeged |
Fazekas Anita |
3. helyezés |
zongora |
Pónya Ferencné |
Miskolci Egressy Béni- Erkel Ferenc AMI |
|
|
|
|
|
2. korcsoport |
hangszer |
felkészítő |
iskola |
Nánási Ádám/Burai Zsolt Kevin/Tésik László |
1. helyezés |
furulya/ hegedű/ hegedű |
Paragi Jenő/ Bernhardt Andrásné/ Tóthné Szegszárdy Bernadett |
Király-Kőnig Péter Zenei AMI, Szeged/ Palotásy János Zeneiskola AMI, Jászberény / Király-Kőnig Péter Zenei AMI, Szeged |
Bognár Szonja |
2. helyezés |
hegedű |
Búzás Dóra |
Bihari János AMI, Abony |
Bodai Richárd |
3. helyezés |
magánének |
Simon Istvánné |
Miskolci Egressy Béni- Erkel Ferenc AMI |
Andrásfalvy Csenge |
arany minősítés |
magánének |
Orcsik Judit |
Városközponti Ált. Isk. és AMI Liszt Ferenc AMI, Pécs |
Kovács-Kenesey Kinga/Pánczél Klaudia |
ezüst minősítés |
magánének/magánének |
Várhelyi Éva/Molnár Marica |
Aelia Sabina AMI, Budapest/Budapest XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-,Tánc-, Ipar-, és Képzőművészeti AMI |
György Marilla/Miklós Andrea |
bronz minősítés |
magánének/gordonka |
Simon Istvánné/Csécsi Hajnalka |
Miskolci Egressy Béni- Erkel Ferenc AMI |
|
|
|
|
|
3. korcsoport |
hangszer |
felkészítő |
iskola |
Jónás Ámos |
1. helyezés |
marimba |
Kasza Roland |
Weiner Leó AMI és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest |
Csiki Janka |
2. helyezés |
gitár |
Kató Árpád |
Weiner Leó AMI és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest |
Csanálosi Balázs |
3. helyezés |
zongora |
Hornok István |
Hubay Jenő Zeneiskola, Budapest |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kamara |
hangszer |
felkészítő |
iskola |
Gödöllői Ifjúsági Vonószenekar |
1. helyezés |
kamara |
Lázárné Nagy Andrea |
Frederich Chopin Zenei AMI, Gödöllő |
Egressy Oktett |
2. helyezés |
kamara |
Gergely Péter Pál, Kulcsár István, Csabay Csilla, Csócsi Hajnalka |
Miskolci Egressy Béni- Erkel Ferenc AMI |
Bihari Kamarazenekar |
3. helyezés |
kamara |
Dr. Gajdos István József |
Bihari János AMI, Abony |
Bognár-Török-Tóth Trió |
arany |
kamara |
Búzás Dóra, Dóra Hajnalka |
Bihari János AMI, Abony |
BéndekSimon- Németh Kristóf Duó |
ezüst |
kamara |
Kasza Roland |
Weiner Leó AMI és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest |